Aktualności


Nagroda dla Introlu

Dział pomiarów przepływu kolejny rok z rzędu otrzymał wyróżnienie za wyniki sprzedażowe przepływomierzy firmy FCI. Amerykański producent najwyższej jakości przepływomierzy termicznych ponownie docenił nasze starania. Otrzymanie wyróżnienia nie byłyby możliwe gdyby nie fakt, iż przepływomierze marki FCI cieszą się coraz większym zainteresowaniem polskiego rynku, znajdując zastosowanie w wielu branżach przemysłu. 

Jesteśmy przekonani, że z uwagi na wysoką jakość wykonania, połączoną z łatwością instalacji oraz niskim kosztem zakupu i eksploatacji, urządzenia marki FCI będą nadal spotykały się z zainteresowaniem polskiego przemysłu, mierząc przepływ powietrza i gazów wszędzie tam gdzie taki pomiar jest wskazany.

 

Grupa Introl większa o kolejną spółkę

W dniu 16 kwietnia 2008 roku została zawarta umowa inwestycyjna dotycząca nabycia przez INTROL S.A. udziałów w spółce Zakład Projektowania Technologii i Automatyki PRO-ZAP sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim oraz podwyższenia kapitału zakładowego w PRO-ZAP sp. z o.o.


PRO-ZAP sp. z o.o. oferuje usługi w zakresie automatyzacji procesów przemysłowych, koncentrując swoje działania na projektowaniu i dostawie systemów automatyki przemysłowej dla oczyszczalni ścieków, stacji uzdatniania wody i innych przedsiębiorstw branży wodno-ściekowej.

Tym samym Grupa Introl obejmuje już 13 spółek z branży automatyki przemysłowej, zapewniając kompleksowość świadczonych usług w zakresie kontroli i automatyzacji procesów technologicznych.

 

Rejestrator VR 06 „PRODUKTEM ROKU 2007”

Miło na poinformować, że w tegorocznym konkursie magazynu „Napędy i Sterowanie” rejestrator wideograficzny VR 06 otrzymał tytuł Produktu Roku 2007. Nasz rejestrator głosami Czytelników oraz sześcioosobowego jury pod przewodnictwem prof. zw. dr. hab. inż. Ryszarda Tadeusiewicza, kierownika Katedry Automatyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, został uznany za najlepszy produkt w zakresie urządzeń pomiarowych i czujników.

 

Jako jedyny w kraju dystrybutor rejestratorów marki BRAINCHILD, cieszy nas fakt, iż VR06 dzięki rozbudowanemu zakresowi swoich funkcji oraz atrakcyjnej cenie, spotkał się z uznaniem zarówno użytkowników jak i kadry akademickiej. Z okazji otrzymania wyróżnienia, na każdy VR 06 i VR 18 udzielamy 10% rabatu. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

 

Targi targi i po targach

Okres wiosenny od lat związany jest z dużą aktywnością targową całej branży automatyki przemysłowej. Tego roku uczestniczyliśmy w dwóch targach, na których prezentowaliśmy swoją bogatą ofertę urządzeń kontrolno-pomiarowych i systemów automatyki przemysłowej. W kwietniu byliśmy na AUTOMATICONIE, w maju natomiast zawitaliśmy do Bydgoszczy na targi WOD-KAN 2008.

 

Targi AUTOMATICON 2008 były okazją do prezentacji naszej szerokiej oferty urządzeń przeznaczonych dla różnych branż, nie tylko przemysłu. Targi WOD-KAN 2008 dały nam możliwość przedstawienia rozwiązań dla przedsiębiorstw branży wodno-kanalizacyjnej.