Aktualności


 

Vortek – nowy partner w przepływie

Z początkiem marca zostaliśmy wyłącznym przedstawicielem na teren Polski, amerykańskiego producenta przepływomierzy wirowych, firmy Vortek Instruments LLC. Dzięki temu, jako nieliczni możemy zaoferować polskim automatykom przepływomierze typu VTP (przepływomierze wieloparametrowe z możliwością pomiaru przepływu, temperatury, ciśnienia, a także masy i energii cieplnej). Nawiązanie współpracy z amerykańskim producentem ma na celu jeszcze pełniejsze dostosowanie naszej oferty do zmieniających się wymagań polskiego przemysłu.

Kalifornijska wizyta

W połowie marca, przedstawiciele Introlu zawitali do siedziby naszego wieloletniego partnera, czołowego producenta przepływomierzy termicznych do gazów, firmy Fluid Components International LLC. W trakcie kilkudniowej wizyty w Carlsbad w stanie Kalifornia, nasz amerykański dostawca prezentował swoje najnowsze technologie w obszarze pomiaru przepływu gazów. Wkrótce nowe rozwiązania zostaną przetestowane w polskich warunkach i – jeśli testy zakończą się pomyślnie – zostaną wprowadzone do naszej oferty.

 

Nowy Katalog produktów

Nowy katalog produktów Introl jest już dostępny. Najnowsza publikacja to ponad 400 stron, na których prezentujemy jedną z najszerszych na rynku ofert aparatury kontrolno pomiarowej i systemów automatyki przemysłowej. Aby zostać posiadaczem bezpłatnej wersji nowego katalogu, wystarczy do nas napisać: introl@introl.pl lub marketing@introl.pl.

 

 

Diamenty Forbesa” 2010 dla INTROL S.A

INTROL S.A., wiodąca spółka GRUPY INTROL S.A. znalazła się na dwudziestym pierwszym miejscu śląskiej listy „Diamentów Forbesa” – listy firm najszybciej zwiększających swoją wartość i odnotowujących ponadprzeciętne wyniki w biznesie. Ranking powstający we współpracy z firmą Dun&Bradstreet, opracowano na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej wyniki finansowe oraz wartość majątku. m.in.: poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, zapasów, należności oraz nakładów poniesionych na inwestycje. Na liście ogólnopolskiej, Spółka zajęła 224 miejsce (na liście 1829 badanych przedsiębiorstw) w kategorii firm generujących od 5 do 50 milionów złotych przychodów ze sprzedaży. Ekspertom Dun&Bradstreet i Forbesa dziękujemy za uznanie.

 

19 marca! Udanego dnia Automatyka!

W dniu naszego nieformalnego święta, chciałoby się rzecz „Automatycy wszystkich krajów łączcie się”. My jednak powstrzymamy się od aż tak daleko idących postulatów i po prostu wszystkim ludziom z branży życzymy udanego i wygodnego Dnia Automatyka oraz wszystkiego dobrego w ciągu dalszych miesięcy tego roku.