Aktualności


Sezon szkoleniowo-targowy

Za nimi pracowity okres nie tylko na instalacjach. W ostatnich miesiącach zorganizowaliśmy szereg szkoleń i braliśmy udział w 3 targach branżowych i kilku konferencjach dla służb utrzymania ruchu. Mieliśmy okazję spotkać się z przedstawicielami różnych zakładów na targach EXPOGAS w Kielcach, ENERGETABIE w Bielsku Białej i targach SYMAS&MAINTENANCE w Krakowie. W międzyczasie zorganizowaliśmy dwa szkolenia z cyklu „Pomiary w przemyśle”, 3 szkolenia z cyklu „Akademia AKP” i dwa jednodniowe szkolenia w formie „Lunch&Learn”. Serdecznie dziękujemy wszystkim, z którymi udało nam się spotkać i do zobaczenia w 2024 roku.

Certyfikat Beamex Expert Partner

W tym roku uzyskaliśmy tytuł Partner Expert w zakresie rozwiązań kalibracyjnych fińskiego producenta, firmy Beamex. Uzyskany certyfikat to efekt wielu lat współpracy na linii Introl-Beamex, podczas których wymienialiśmy się doświadczeniami, uzupełnialiśmy wiedzę i udoskonaliliśmy nasze kompetencje z zakresu prawidłowej kalibracji urządzeń pomiarowych.


Beamex oferuje zintegrowane rozwiązania kalibracyjne, czyli zaawansowane, przemysłowe kalibratory współpracujące ze specjalistycznym oprogramowaniem. Taki Zintegrowany System Wzorcowania pozwala w profesjonalny sposób kontrolować procesy kalibracji, redukując błędy i zmniejszając koszty. Beamex to światowy lider w zakresie rozwiązań kalibracyjnych. Obecność wśród grona partnerów-ekspertów firmy Beamex to dla nas powód do dumy.

Spotkanie z Fleximem

W naszej codziennej działalności spotykamy się nie tylko z klientami ale także naszym partnerami biznesowymi. Jedyny z takich spotkań był „sales meeting” w berlińskiej siedzibie Flexima. W spotkaniu brali udział, oprócz dwóch naszych inżynierów, dystrybutorzy z takich krajów jak: Turcja, Rumunia, Bułgaria, Izrael, Belgia, UK, Irlandia Północna, Szkocja, Grecja, Norwegia, Dania, Finlandia, Islandia, Słowacja, Czechy, Słowenia, Litwa.


Były to dla nas bardzo owocne 3 dni pełne ciekawych dyskusji na tematy aplikacyjnej, wymiany doświadczeń z aplikacji przepływomierzy ultradźwiękowych na różnych instalacjach oraz rozważań co do przyszłości pomiarów bezinwazyjnych. Nasi ludzie zaprezentowali innym „success story” dotyczący licznych aplikacji pomiaru przepływu za pomocą przepływomierzy bezinwazyjnych w zakładach z branży górnictwa i hutnictwa miedzi.