Nowości


Przenośny detektor wielogazowy GasAlert MAX XT II

GasAlertMax XT II to detektor, który niezawodnie monitoruje maksymalnie cztery zagrożenia i łączy w sobie bezproblemową obsługę za pomocą jednego przycisku ze skuteczną ochroną w trybie ciągłym. Dzięki wbudowanej pompce napędzanej silnikiem, która umożliwia inteligentne, zdalne pobieranie próbek, GasAlertMax XT II pozwala na badanie atmosfery w przestrzeniach zamkniętych.

Detektor wyświetla alarmy niski, wysoki, STEL, TWA, OL, posiada w standardzie rejestracje danych i jest wygodny w zarządzaniu dzięki oprogramowaniu Fleet Manager II.

przenosne@introl.pl

Detektor wielogazowy BW Clip4

BW Clip4 to czterogazowy detektor ochrony osobistej obsługiwany przy użyciu jednego przycisku. Po uruchomieniu pozostaje zawsze włączony. Nie wymaga ładowania ani wymiany akumulatorów i czujnika, a dzięki zastosowanej technologii, nie ma potrzeby kalibracji w całym okresie użytkowania.

Detektor przed wejściem na rynek był testowany w ekstremalnie trudnych warunkach, został wyposażony w funkcję codziennego pełnego autotestu czujników, stanu naładowania akumulatora, ciągłości obwodów elektrycznych i alarmów. Dzięki temu BW Clip4 nigdy nie przysparza problemów w użytkowaniu.

przenosne@introl.pl

Regulator mikroprocesorowy TROL62

Nowością w zakresie regulacji parametrów procesowych jest regulator uniwersalny TROL62, który posiada w pełni uniwersalne wejście. W menu wybieramy czy sygnałem wejściowym będzie termopara (J,K,T,E,B,R,S,N,L), czujnik PT100, sygnał 4…20 mA czy 0…10 V. Znacząco ułatwia to adaptację jednej jednostki do wielu zastosowań.

Z pośród innych podobnych regulatorów wyróżnia się także funkcją blokowania nastaw za pomocą kodu pin oraz niewielką głębokością montażową (50 mm). Produkt jest już dostępny w naszym e-sklepie w najbardziej typowej konfiguracji.

temperatura@introl.pl

Kamera termowizyjna dla straży pożarnej HRYXJ-A

SATIR HRYXJ-A to kamera termowizyjna zaprojektowana specjalnie dla strażaków. Hermetyczna obudowa pozwala na pracę w trudnych warunkach jak np. walka z ogniem. Kamera przeszła rygorystyczne wodoodporne testowanie i może normalnie pracować przez 30 minut pod wodą na głębokości jednego metra (IP 67). Pozwala na 2,5 h zapisu obrazu termowizyjnego. Kamera ma bardzo dobry system pomiaru temperatury, który jest niezbędny w identyfikacji osób uwięzionych w pożarze oraz pomaga zlokalizować obszary, w których może dojść do zapłonu.

Kamera dostępna w dwoch opcjach rozdzielczości – 384×288 oraz 160×120.

przenosne@introl.pl