Aktualności


SDT Dealers Days 2015

We wrześniu, w belgijskiej miejscowości Mons odbyło się spotkanie przedstawicieli producenta mierników ultradźwięków, firmy SDT International. W trakcie SDT Dealers Days 2015 zostaliśmy wyróżnieni specjalną statuetką za najwyższy wzrost sprzedaży produktów SDT.

 

aktualnosci1aktualnosci2Dynamiczny wzrost to zasługa rosnącej w Polsce popularności miernika ultradźwięków i wibracji SDT 270, który pracuje już w kilkudziesięciu polskich zakładach, znacząco usprawniając pracę służb utrzymania ruchu.

 


Energetab 2015

aktualnosci3W dniach 15-17 września w Bielsku-Białej odbyły się największe w Polsce targi branży energetycznej. W tegorocznej edycji targów mieliśmy okazję do licznych spotkań z przedstawicielami polskich zakładów energetycznych i pokrewnych. Na naszym stoisku prezentowaliśmy szeroką ofertę rozwiązań dedykowanych zakładom energetyki cieplnej i zawodowej, w tym między innymi najnowsze sondy radarowe poziomu VEGAPULS 59, przepływomierze bezinwazyjne Flexim, falowniki TECO czy kamery termowizyjne SATIR. Wszystkim osobom, które odwiedziły nasze stoisko, serdecznie dziękujemy.


Targi materiałów sypkich w Krakowie

aktualnosci4Za nami targi SYMAS – spotkanie ludzi zawodowo związanych z materiałami sypkimi i masowymi. W dniach 6-7 października, w Expo Kraków, na naszym stoisku prezentowaliśmy urządzenia do pomiaru przepływu, poziomu, wilgotności czy temperatury tych niełatwych z punktu widzenia pomiarowego materiałów. Dziękujemy wszystkim naszym Gościom za wiele cennych uwag i zapytań.