Aktualności


Zmieniamy się

Rok 2021 to rok zmian w Introl Sp. z o.o. W połowie roku zmianie uległ skład zarządu. Dotychczasowy wiceprezes, Pan Wojciech Mutwicki, objął stanowisko prezesa zarządu, a nowym wiceprezesem zarządu został Pan Wojciech Misterka, który do tej pory był dyrektorem regionu BTH Gdańsk.

W trosce o lepszą obsługę naszych Klientów i poprawę komunikacji z naszymi inżynierami sprzedaży w terenie, zmianie uległa także struktura i organizacja biur handlowych. Obecnie obszar działania naszych przedstawicieli regionalnych został podzielony na 5 regionów w całej Polsce. W każdym regionie, obok doradców technicznych i dyrektorów regionalnych, bezpośrednio z Klientami będą także pracować specjaliści ds. wsparcia sprzedaży. Ich rolą jest kompleksowa obsługa Klientów i zapewnienie efektywnej komunikacji z regionami i ekspertami technicznym w katowickiej siedzibie.

Pełne dane kontaktowe zarówno do naszych regionalnych przedstawicieli, jak i specjalistów ds. wsparcia sprzedaży, znajdują się na naszej stronie www.introl.pl w zakładce Kontakt/Biura techniczno-doradcze: https://www.introl.pl/kontakt/biura-techniczno-handlowe


Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany zapewnią Państwu jeszcze bardziej profesjonalną obsługę i natychmiastową reakcję na pojawiające się potrzeby.