Aktualności


Wiarygodność potwierdzona

Z przyjemnością informujemy, iż otrzymaliśmy Certyfikat Wiarygodności Biznesowej nadawany przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą Dun and Bradstreet Poland. Przeprowadzona przez D&B Poland analiza wskaźników finansowych oraz moralności płatniczej wykazała doskonałą kondycję finansową oraz minimalne ryzyko współpracy handlowej z Introl Sp. z o.o.

Cieszy nas fakt, iż nasza praca, stabilność i transparentność biznesowa kolejny raz spotykają się z uznaniem międzynarodowych instytucji finansowych.

 

Laboratorium z rozszerzoną akredytacją

Informujemy, iż na podstawie oceny przeprowadzonej przez Polskie Centrum Akredytacji w dniach 22-23 listopada 2010 roku w Laboratorium Pomiarowym firmy Introl Sp. z o.o., w dniu 12 stycznia 2011 r. została podjęta decyzja o przedłużeniu akredytacji Nr AP 053 w rozszerzonym zakresie. Na mocy decyzji, rozszerzono zakres akredytacji o nowy personel, potwierdzając kompetencje techniczne 8 osób będących pracownikami laboratorium. Przedłużenie akredytacji skutkuje wydaniem nowego Certyfikatu akredytacji, który jest obowiązujący do 21 maja 2015 roku.

 

Dni Innowacji Vega 2010

W dniach 08-09 listopada zeszłego roku, w niemieckiej miejscowości Rust, odbyły się „DNI INNOWACJI VEGA 2010”. Spotkanie mające charakter dorocznych seminariów zgromadziło przedstawicieli firmy VEGA z całego świata oraz użytkowników stosujących urządzenia tego producenta w swoich zakładach.
W szkoleniu brała także udział nasza delegacja wraz z kilkunastoma przedstawicielami polskich zakładów przemysłowych, które od lat korzystają z technologii spod znaku VEGA.

W trakcie dwudniowego pobytu Goście mieli okazje zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie pomiaru poziomu, wzięcia udziału w wykładzie „The power of communication”, a także poznać technologie produkcji aparatury pomiarowej.

 

Biuro Wsparcia Regionów

Po koniec zeszłego roku w strukturze naszej organizacji zostało wyodrębnione Biuro Wsparcia Regionów, powołane w celu udoskonalenia procesów obsługi naszych Klientów. Głównym zadaniem Biura jest zapewnienie optymalnego przepływu informacji pomiędzy naszymi Partnerami, przedstawicielstwami regionalnymi działającym na terenie kraju i działami technicznymi w Katowicach.

Dane kontaktowe koordynatorów poszczególnych regionów znajdują się na www.introl.pl w zakładce aktualności.

 

Największy kontrakt w histori Grupy INTROL S.A.

Spółka INTROL S.A. podpisała umowę ze Spółką Energetyczną JASTRZĘBIE S.A. na budowę dwóch układów wysokosprawnej kogeneracji. Na mocy umowy, Introl S.A. zabuduje dwa agregaty prądotwórcze o mocy ok. 4,0 MWe każdy, z układami odzysku ciepła zasilane gazem z odmetanowania kopalń. Jeden układ zostanie zabudowany w EC Moszczenica, a drugi w EEG EC Pniówek. Kontrakt zostanie zrealizowany do 4 lipca 2011 roku, a jego wartość opiewa na niemal 34 mln PLN netto.