Aktualności


Największe targi w Polsce i w Czechach

Za nami gorący, wiosenny okres targowy. Jak co roku byliśmy oczywiście na Automaticonie w Warszawie. Wśród nowości jakie prezentowaliśmy podczas targów były między innymi analizatory podczerwieni BUCHI NIR-Online® oraz nowe falowniki marki VT Drive. Nie zabrakło także sond radarowych poziomu VEGAPULS, bezinwazyjnych przepływomierzy Flexim czy kamery termowizyjnej. Kamerę oraz przepływomierze Flexima zabraliśmy także do Czech, na największe tamtejsze targi branży automatyki – AMPER 2017. Nasi czescy Goście mogli zobaczyć także zawory marki Armstrong czy popularny w naszym kraju miernik ultradźwięków SDT270.

 

Certyfikacja z zakresu serwisu przenośnych analizatorów gazu

15 lutego tego roku, w siedzibie niemieckiej firmy ECOM miało miejsce szkolenie certyfikujące z zakresu przenośnych analizatorów gazu. Na szkoleniu było obecnych dwóch naszych kolegów, którzy uzyskali tym samym uprawnienia certyfikowanych serwisantów dla przenośnych analizatorów spalin firmy ECOM.

 

 

UPC-United Process Controls INC – nowe sondy tlenowe i przepływomierze do gazów

Od 2017 roku INTROL jest przedstawicielem na terenie Polski firmy UPC-United Process Controls INC. Jest to międzynarodowa grupa skupiająca firmy specjalizujące się w kontroli procesów obróbki cieplnochemicznej i spalania. W skład grupy wchodzi dziewięć firm w siedmiu krajach.

 

 

Firma UPC skupia takie marki jak Furnace Control (FCC), Marathon Monitors (MMI), Process-Electronic (PE) i Waukee Engineering (Waukee), które oferują szeroką gamę urządzeń i oprogramowania do kontroli procesów. Firma specjalizuje się również w opracowywaniu kompletnych rozwiązań sterujących różnego rodzaju procesami jak wyżarzanie, jasne wyżarzanie, nawęglanie, węgloazotowanie, nawęglanie próżniowe (LPC), hartowanie indukcyjne, azotowanie, czy azoto-nawęglanie.

W ramach współpracy wzbogaciliśmy naszą ofertę aparatury pomiarowej o sondy tlenowe Oxyfire oraz urządzenia do pomiaru i kontroli przepływu gazów używane w procesach obróbki cieplno-chemicznej marki Waukee (głównie przepływomierze, kontrolery przepływu gazu).

 

Smart In na CeBit 2017

Targi oprogramowania, sprzętu komputerowego i nowych technologii informatycznych CeBIT 2017 odbyły się w Hanowerze w dniach 20-24 marca. Województwo śląskie, firmy i instytucje z regionu prezentowały się na wspólnym stoisku regionalnym. Branża ICT była jedną z trzech głównych specjalizacji województwa, a organizacja stoiska podczas prestiżowych targów tej branży była doskonałą okazją, by zaprezentować potencjał regionu w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych.

CeBIT to bowiem najnowsze trendy na rynku, networking, a także największa platforma biznesowa dla start-up’ów.

 

 

Dzięki prężnej współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego, nasza spółka Smart in mogła zaprezentować się na zorganizowanym przez województwo śląskie stoisku poświęconym branży IT. Przyjechaliśmy promować nasze usługi i rozwiązania informatyczne, a także prezentować z dumą nasze logo aby było rozpoznawalne również wśród kontrahentów europejskich i światowych – mówi Aleksandra Matyszkiewicz ze Smart in’a. I dodaje: Szczególnie szczycimy się naszym obecnie realizowanym projektem na Stadionie Śląskim, opowiadamy także o inteligentnym monitoringu w Katowicach – rozszerzając tematykę analityk, identyfikacji twarzy, przedmiotów, obiektów.