Aktualności


AUTOMATICON 2013 i nie tylko… już za nami

Nietypowo, bo przy zimowej aurze, w dniach 19-22 marca tego roku odbyły się największe targi branży automatyki przemysłowej. Warszawskie Expo XXI już po raz 19 gościło setki przedstawicieli z branż automatyki, pomiarów przemysłowych, pneumatyki, robotyki i branż pokrewnych. I tym razem nie zabrakło żółtego stoiska A31, czyli stoiska INTROL.


W tym roku na targach AUTOMATICON prezentowaliśmy wyjątkową ilość zupełnie nowych rozwiązań zarówno w zakresie monitoringu parametrów procesowych, jak i układów napędowych i sterowania oraz urządzeń dedykowanych utrzymaniu ruchu.

Nasi Goście mogli zatem zobaczyć między innymi:

 

 

AUTOMATICON to nie jedyne spotkania branżowe, w których mieliśmy okazję uczestniczyć. Nasi inżynierowie obecni byli także na VII Targach Techniki Gazowniczej EXPO-GAS, które odbyły się

w Kielcach w dniach 17-18 kwietnia oraz na zorganizowanym w Poznaniu przez wydawcę „Control Engineering Polska” seminarium „Mechanika i Utrzymanie ruchu”. Na EXPO-GAS prezentowaliśmy przede wszystkim przepływomierze bezinwazyjne do gazów marki FLEXIM oraz System Zarządzania Kalibracją BEAMEX. Podczas poznańskiego seminarium na naszym stoisku można było zobaczyć między innymi miernik ultradźwięków i wibracji SDT270.

 

 

Minione spotkania targowe były dla nas okazją do naprawdę wielu interesujących dyskusji. Za wszystkie Państwa wizyty, uwagi, spostrzeżenia i relacje serdecznie dziękujemy. Do zobaczenia jeszcze w tym roku na targach ENERGETAB w Bielsku-Białej.

poziomy@introl.pl

 

Przepływomierze do paliw z zatwierdzeniem MID i certyfikatem PRS

W poprzednim wydaniu „Pod kontrolą” informowaliśmy o uzyskaniu przez przepływomierze do paliw VZOA i VZFA wchodzące w skład systemu CONTOIL, certyfikatu MID pozwalającego na stosowanie przepływomierzy do rozliczeń.

 

 

Od tego czasu przepływomierze marki AQUAMETRO uzyskały także zatwierdzenie morskie zgodnie z dyrektywą MED – certyfikat PRS. Zatwierdzenie dotyczy wszystkich modeli z systemu CONTOIL czyli VZO, VZOA, VZF, VZFA, VZD, VZP, DFM.

Przypomnijmy, iż przepływomierze z rodziny CONTOIL należą do grupy przepływomierzy objętościowych i dedykowane są do pomiaru przepływu olejów mineralnych (napędowych, opałowych lekkich, średnich i ciężkich), pomiaru zużycia paliwa w przemyśle palników olejowych i kotłów. CONTOIL najczęściej stosowany jest w budynkach, systemach przemysłowych, elektrociepłowniach, pojazdach, maszynach budowlanych i statkach.

 

Zamów katalog produktów „Nowości 2013”

Na targach AUTOMATICON 2013 zadebiutował nasz nowy mini-katalog produktów „Nowości 2013”. To zbiór wszystkich nowych urządzeń w naszej ofercie, w tym tych prezentowanych podczas targów.

 

 

Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem bezpłatnej wersji katalogu prosimy o kontakt pod adresem: marketing@introl.pl.

Wersja multimedialna „Nowości 2013” jest dostępna na stronie www.introl.pl.