Aktualności


Szkolenie w Hydramotion

Pod koniec 2019 roku nasi przedstawiciele odbyli szkolenie w angielskiej siedzibie nowego partnera, firmy Hydramotion – producenta przemysłowych wiskozymetrów do zastosowań w wielu branżach przemysłu. Podczas szkolenia nasi inżynierowie, oprócz omówienia warunków współpracy, poznali techniczne niuanse technologii pomiaru wykorzystywanej w urządzeniach Hydramotion. Zwiedziliśmy także zakład produkcyjny poznając cały proces produkcji i rygorystycznej kontroli jakości lepkościomierzy.

 

Po raz kolejny Introl Perłą Gospodarki

Z satysfakcją informujemy o przyznaniu kolejny raz z rzędu Grupie INTROL tytułu „Perły Polskiej Gospodarki”. Tytuł ten przyznany został nam w ramach rankingu organizowanego przez redakcję magazynu „ Polish Market” oraz SGH w Warszawie. Grupie INTROL została wyróżniona w kategorii „Perły duże” za konsekwentną realizację polityki i strategii oraz pozycję lidera wśród najbardziej efektywnych i dynamicznych przedsiębiorstw w Polsce.

 

Mobilny asystent do rehabilitacji po udarach dla szpitala

Oddział neurologii z pododdziałem udarowym w Szpitalu im. Tytusa Chałubińskiego w Ostrowie Wielkopolskim wzbogacił się o specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny – pionizator i „zmechanizowany chodzik” Mobility Assist. Specjalistyczny chodzik to amerykańska nowość na rynku sprzętu rehabilitacyjnego i służy do wspomagania wstawania, siadania i chodzenia pacjentów, zapewniając ich całkowite bezpieczeństwo. Mobility Assist został oficjalnie przekazany Szpitalowi 9 stycznia tego roku przez prezesa spółki INTROL PRO-ZAP. Mamy nadzieję, że dzięki temu sprzętowi pacjenci po udarach będą mogli rozpocząć rehabilitację znacznie wcześniej, co pozwoli im na szybszy powrót do zdrowia i sprawności fizycznej.

 

Rozpoczynamy sezon szkoleniowy

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach z cyklu „Akademia Automatyki” w 2020 roku. Ze względu na dużą popularność szkoleń, na ten rok zaplanowaliśmy ich aż 6 – rozpoczynamy w lutym, a kończymy w grudniu. Szkolenia w sposób kompleksowy prezentują podstawy teoretyczne i praktyczne wskazówki dotyczące najbardziej powszechnych pomiarów przemysłowych: przepływu, ciśnienia, poziomu, gęstości, barwy i mętności oraz wilgotności. W programie uczestnicy znajdą także warsztaty z konfiguracji sond pomiarowych. Szczegółowe informacje na naszej stronie www.introl.pl w zakładce Szkolenia.