Aktualności


Nowy katalog produktów

Jest już dostępny nowy katalog produktów z jedną z najszerszych na polskim rynku ofert aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki. Na ponad 400 stronach 16. edycji naszego katalogu prezentujemy aktualną ofertę urządzeń pogrupowanych w 18 grup. W katalogu znajdziecie Państwo zarówno urządzenia znane na rynku, jak i zupełnie nowe rozwiązania w zakresie kontroli procesu i diagnostyki maszyn. Nowy katalog to obszerna prezentacja czujników, przetworników, specjalistycznych mierników dedykowanych, komponentów automatyki, a także szeregu realizowanych przez nas usług. Wszystkich chętnych na otrzymanie bezpłatnego egzemplarza prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem regionalnym lub zamówienie drogą e-mailową na adres: marketing@introl.pl

 

Jeszcze bliższa współpraca z Rockwell Automation

Z końcem ubiegłego roku, jako jedna z dwóch firm w Polsce, otrzymaliśmy certyfikat programu Power realizowanego przez Rockwell Automation. Dzięki podpisanej umowie mamy możliwość przeprowadzania samodzielnych uruchomień i serwisowania przemienników częstotliwości średniego napięcia w okresie ich gwarancji, co dotychczas możliwe było do realizacji wyłącznie przez Producenta.
Program Power związany jest z wieloletnią działalnością Introl w branży napędów średniego napięcia – przemienników częstotliwości oraz układów łagodnego rozruchu. Certyfikat Power w programie partnerskim Recognized System Integrator firmy Rockwell Automation jest rozszerzeniem naszej dotychczasowej współpracy w dziedzinie integracji systemów sterowania, w której już od wielu lat posiadamy certyfi kat programu Control. Przyznanie nam certyfikatu Power nie byłoby możliwe bez zaufania polskiego przemysłu i naszych licznych wdrożeń z zakresu przemienników częstotliwości średniego napięcia w zaawansowanych projektach (przenośniki taśmowe, wentylatory spalin, pompy). Zaufanie jakim obdarzyła nas firma Rockwell Automation umożliwia jeszcze lepszą współpracę i ciągły rozwój poprzez podnoszenie naszych kwalifikacji. Z nieskrywaną satysfakcją przyjmujemy fakt, że kontrahenci potrafi ą docenić nasze zaangażowanie w realizowanych projektach, co daje na przyszłość jeszcze lepsze możliwości współpracy i pozyskiwanie wielu kontraktów w rozwijającej się branży napędów średniego napięcia.

 

INTROL „perłą polskiej gospodarki”

Z satysfakcją informujemy o przyznaniu INTROL S.A. tytułu „Perły Polskiej Gospodarki”. Tytuł został przyznany w ramach rankingu organizowanego przez redakcję magazynu „Polish Market” oraz SGH w Warszawie. Nasza spółka-matka została wyróżniona za konsekwentną realizację polityki i strategii oraz pozycję lidera wśród najbardziej efektywnych i dynamicznych przedsiębiorstw w Polsce. Ta kolejna nagroda jest dla nas powodem do dumy i daje przekonanie o słuszności podejmowanych decyzji i działań.