Aktualności


Nowa strona Grupa INTROL

Miło nam poinformować, że od lipca dostępna jest nowa wersja strony internetowej Grupy INTROL. Nowa strona www.grupaintrol.pl prezentuje bardzo szeroką ofertę holdingu spółek inżynieryjnych, działających w wielu obszarach, w niemal każdej branży.
Serwis oprócz prezentacji oferty i zrealizowanych zadań, zawiera także dział dedykowany relacjom inwestorskim. Serdecznie zapraszamy na nowa stronę www.grupaintrol.pl zarówno użytkowników komputerów stacjonarnych, jak i laptopów oraz smartfonów.

aktualnosci1

Seminaria branżowe

Za nami gorący okres wielu spotkań branżowych, seminariów i konferencji. W okresie wiosenno-letnim uczestniczyliśmy między innymi w konferencji „Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym” w Gdyni, konferencji „Maintech” w Warszawie, konferencji „Diagnostyka i monitoring i pomiary w utrzymaniu ruchu” w Bydgoszczy, konferencji „Postęp techniczny w przemyśle cukrowniczym” w Zakopanem, sympozjum „Doskonalenie pracy laboratorium” w Kołobrzegu, a także „National Forum on Maintenance 2016” na Słowacji. Na każdym ze spotkań mieliśmy okazję do dyskusji o problemach aplikacyjnych, specyfi cznych dla różnych branż. Zaprezentowaliśmy także najnowsze rozwiązania w zakresie pomiarów przemysłowych i wzorcowania aparatury pomiarowej.

aktualnosci2

aktualnosci3Na zaproszenie firm Omron oraz Axon Media mieliśmy również okazję uczestniczyć w konferencji dotyczącej automatyzacji w zakładach produkcyjnych. Konferencja, która odbyła się 1 czerwca w Katowicach, spotkała się z zainteresowaniem ponad 100 osób, a nasza prezentacja dotyczyła zintegrowanych systemów kontroli wizyjnej oraz robotów przemysłowych.

 

INTROL znowu biega

Nasi ludzie nadal biegają czego dowodem jest ich udział w VII Kwidzyńskim Biegu Papiernika, który odbył się 21 maja, a udział w nim wzięło ponad 4400 uczestników. INTROL w biegu reprezentował sam prezes wraz z kierownikiem działu pomiaru poziomu i specjalistą od systemów automatyki. Wkrótce INTROL pobiegnie także w kolejnych dwóch biegach: „15tka z Sosnowca do Katowic” oraz „3. PZU Cracovia Półmaraton Królewski”. Zachęcamy wszystkich do udziału w tych oraz każdym innym biegu.