Aktualności


FCI najlepszym dostawcą przepływomierzy i sygnalizatorów przepływu

Miło nam poinformować, że nasz wieloletni partner, amerykańska firma FCI, został po raz kolejny wybrany najlepszym dostawcą termicznych przepływomierzy masowych i sygnalizatorów przepływu. Tytuł ten został przyznany przez czytelników międzynarodowego magazynu „Control” w ramach badania 2016 „Readers’ Choice Awards”.

aktualnosci1

Usługi „bezpieczny zakład”

aktualnosci2W związku z ciągle zmieniającymi się przepisami związanymi z bezpieczeństwem maszyn, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów Dział automatyki przemysłowej świadczy usługi związane z analizą maszyn, linii produkcyjnych projektowanych, nowych i już istniejących pod względem spełniania przepisów. Nasz personel ma wieloletnie doświadczenie w modernizowaniu i tworzeniu maszyn, wykonuje również przygotowanie dokumentów do wystawienia oznakowania CE. Po wykonaniu analizy wykonujemy również obliczenia w celu sprawdzenia czy założony poziom bezpieczeństwa został osiągnięty. Każdą realizację związaną ze zwiększeniem poziomu bezpieczeństwa na maszynach użytkowych zaczynamy od przeprowadzenia wizji lokalnej przy maszynie modernizowanej, rozmawiamy również z operatorami czy inżynierami procesu i proponujemy rozwiązanie zoptymalizowane pod specyfikę danego procesu technologicznego, spełniające wymogi aktualnych przepisów. Po akceptacjach możemy przystąpić do wykonania modyfikacji układu bezpieczeństwa, czego efektem jest bardziej bezpieczna maszyna dla operatora i minimalizacja problemów dla kadry zarządzającej.

 

Katalog produktów 2016

aktualnosci3W lutym tego roku zadebiutował nowy Katalog produktów 2016. Katalog to ponad 400 stron z prezentacją jednej z najszerszych na rynku ofert aparatury kontrolno-pomiarowej, komponentów automatyki przemysłowej, armatury przemysłowej i akcesoriów.
Katalog produktów 2016 to 18 grup produktowych podzielonych według zastosowania i typu: pomiary poziomu, przepływu, fizykochemiczne i gęstości, ciśnienia, temperatury, wilgotności i punktu rosy, masy, analiza i detekcja gazów, specjalistyczne kamery wizyjne, kalibratory, regulatory i wskaźniki, transmisja bezprzewodowa, separatory i bariery, przetwornice częstotliwości, rejestracja, sterowniki i wizualizacja, armatura przemysłowa, mierniki przenośne i diagnostyczne.

Obok dobrze znanych wszystkim naszym Klientom rozwiązań, w katalogu znajdą Państwo sporo nowinek ze świata pomiarów i automatyki. Bezpłatny Katalog produktów 2016 dostępny jest w wersji drukowanej oraz w formie multimedialnej na płycie CD. Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem bezpłatnego Katalogu produktów 2016 prosimy o kontakt z Działem Marketingu (marketing@introl.pl), Biurem Wsparcia (bwr@introl.pl) lub Przedstawicielem Regionalnym (dane kontaktowe na www.introl.pl). Zapraszamy także do zapoznania się z pełnym katalogiem produktów dostępnym na nowej stronie www.introl.pl.

 

Nowa strona INTROL

aktualnosci4Pod koniec 2015 roku zadebiutowała nowa odsłona strony www.introl.pl. Nowa strona to przede wszystkim udoskonalony katalog produktów z jedną z najszerszych ofert akp na rynku. Jedną z najważniejszych zmian w stosunku od poprzedniej wersji, jest dostosowanie nowej strony do wyświetlania na wszystkich typach ekranów – PC, tablet, smartfon. Nowa strona to także użyteczne rozwiązania dla użytkowników – wyszukiwarka produktów podpowiadającą ich nazwy oraz możliwość filtrowania produktów po zadanej branży lub medium.

Zachęcamy do odwiedzin www.introl.pl i zapisania się na newsletter, dzięki któremu będziecie Państwo otrzymywać zawsze aktualne informacje o nowościach i aktualnościach ze świata pomiarów i automatyki przemysłowej.