Aktualności


BTH Góra Kalwaria w nowej siedzibie

Biuro Techniczno-Handlowe Góra Kalwaria doczekało się nowej siedziby. Nasze Biuro obsługujące regiony Mazowsza i Podlasia znajduje się obecnie w Górze Kalwarii, przy ulicy Armii Krajowej 5.
Wszystkie dane kontaktowe do naszych Przedstawicieli Regionalnych znajdują się na stronie www.introl.pl

 

Zakończone pomiary kontrolne

W okresie letnim, serwis mobilny Introl zrealizował dwie kompleksowe weryfikacje we wrocławskich zakładach branży chemicznej i spożywczej.


W obu zakładach, za pomocą mobilnego stanowiska pomiarowego, zweryfikowaliśmy 50 sztuk przepływomierzy masowych Coriolisa i elektromagnetycznych, pracujących na rurociągach o średnicach od DN 10 do DN 80.

Łącznie obie weryfikacje trwały 7 dni, czyli poniżej 1,5 godziny na jeden przepływomierz. Tak krótki czas weryfikacji pozwolił znacząco skrócić czas postoju produkcji w obu zakładach. Prócz weryfikacji pracy przepływomierzy, pomiary kontrolne dotyczyły także czujników temperatury, ciśnienia i różnicy ciśnień, konduktometrów, sond hydrostatycznych i elektronarzędzi (wiertarki, szlifierki, odkurzacze).

Oferta armatury do instalacji gazowych

Wychodząc naprzeciw wymaganiom Partnerów z licznych branż, stworzyliśmy ofertę armatury przemysłowej do zastosowania w aplikacjach gazowych. Jednym z głównych zastosowań proponowanych rozwiązań są ścieżki gazowe, które pozwalają na uzyskanie optymalnych parametrów medium poprzez regulacje ciśnienie i przepływu oraz poprzez filtracje.

Przykład zastosowania armatury gazowej - ścieżka gazowa

Przykład zastosowania armatury gazowej – ścieżka gazowa

 

Więcej informacji na naszej stronie www.introl.pl